Pazzo Creative - Dijital, Kreatif ve PR Reklam Ajansı
Süper Güçlerimiz 2017-12-24T21:26:20+00:00

DİJİTAL GÜÇLERİMİZ.

İş ortaklarımızın dijitalde varlıklarını oluşturmaları, hedef kitlelerine erişmeleri ve tutundurma faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz. Ürettiğimiz kreatif kampanyaların hedef kitlelere erişimi esnasında arama motoru ve sosyal medya gibi mecraları da kullanarak maksimum etkileşimi hedefliyoruz.

KREATİF.

Hedef kitleye ulaşım olarak dijitali kullanan bir ajans olsak da iş ortaklarımıza hedef kitlelerine sunacakları yerel kampanyalar, dijital içerikler ve reklam kampanyaları üretiyoruz. Kreatif kampanyalarımızı üretirken iş ortaklarımızın bütçelemelerini korumaya, aralarında kazan/kazan prensibi kurmaya ve verimliliği yüksek tutmayı ön planda tutuyoruz.

Yenilikçi ve dinamik konseptimizle kreatif çalışma anlayışına farklılık katarak iş ortaklarımızın anlayışlarını ve amaçlarını ortak noktada buluşturarak ortak projeler ortaya koyuyoruz.

İLETİŞİM YÖNETİMİ.

İş ortaklarımızın kurumlar arası pazarlama ilişkilerini yönetiyoruz ve halkla ilişkiler kampanyaları üretiyoruz. Medyada yer satın almadan medyada bahsedilmelerine yardımcı oluyoruz. Ürettiğimiz ürün tanıtımı, sosyal sorumluluk ve promosyon kampanyaları ile halkla ilişkiler tarafını güçlendiriyoruz.

KURUMSAL KİMLİK VE WEB.

Kimliğiniz ile akılda kalmanın en iyi yolu kurumsal anlayışınızı kimliğinize yansıtabilmektir. Biz de iş ortaklarımıza misyonlarını yansıtacak ve esnek kullanıma sahip kurumsallığa uygun kimliklerini tasarlıyoruz.

Olmazsa olmaz olarak görülen web siteler için ise Kullanıcı Deneyimi(UX) ve Kullanıcı Arayüzü(UX) tasarım kurallarını göz önünde bulundurarak sizlere uygun çözümler üretiyor, statik ve dinamik tasarımlar sunuyoruz.

DİJİTAL
KURUMSALLAŞMANIN DNASINDA VAR.