Pazzo Creative - Dijital, Kreatif ve PR Reklam Ajansı
Neyin Kafasındayız? 2017-12-24T21:25:49+00:00

KİMLERDENİZ?

Saatlerce bilgisayar başında interneti beklediğimiz çevirmeli ağlar döneminden ve MSN bildirim sesiyle büyümüş bir ekip olarak dijital ellerimizde büyüdü desek çok abartmış olmayız.

Yenilikçi ve dinamik ruhuyla kanı kaynayan genç bir ekip ile 2017 yılında Konya’da hizmet vermeye başlayan bir ekibiz. Kazan kazan prensibi çerçevesinde dijital çalışmaları yürütmenin yanısıra iş ortaklarımızın iletişim süreçlerine de yardımcı olacağımız konseptimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz. İş ortaklarımızın amaçlarını kendi firmamızın amaçları gibi benimsiyoruz.

Sıradanlaştırılmış reklamcılığın içerisine bir kaç tutam farklılık katmaya çalıştık ve tadının da çok güzel olduğunu düşünüyoruz. Bu misyon ile başladığımız bu yolda iş ortaklarımızın bütçelerini en iyi şekilde değerlendirmek için sıvadığımız kollarımızı hiç bir zaman indirmemeyi düşünüyoruz.

Bizi tercih etmiş olan firmalar için ‘müşteri’ sıfatını kullanmak yerine ‘iş ortağı’ ünvanını daha uygun buluyoruz. Çünkü müşteri sizden bir hizmet veya ürün alan kişidir. Biz ise iş ortaklarımız ile aynı amaçlar doğrultusunda hizmet etmek için onların firmalarını sahipleniyor ve onlarla aynı anlayışa sahip olmaya çalışıyoruz.

Standartın dışında çalışma konseptimiz ile iş ortaklarımız bütçeleri en verimli hale getirmek için çalışıyoruz. İş ortaklarımız arasında kazan/kazan prensibine uygun iletişim ağları kurarak onlara maliyeti düşük pazarlama çalışmaları üretiyoruz. Kreatif, dijital ve iletişim çalışmalarını bir arada yürüterek iş ortaklarımıza maksimize dönüşler toplamayı hedefliyoruz.

Evet, dijital bir ajans olarak oluşturduğumuz dinamik konseptimizle farklılaşıyoruz. Firmanızın mevcut durumunu sosyal medya üzerinden paylaşıp geçmiyoruz. Sizleri tanıyoruz, kampanyalar üretiyoruz, bu kampanyanların iletişim süreçlerini yönetiyoruz ve son aşamada hedef kitlenize seslenmenizi sağlıyoruz.

BİZ DE ÇAY İÇİYORUZ.

Size kendimizi hep dijitalleşme ve yenilikçi olmak üzere anlattık. Çaydan vazgeçecek kadar yenilikçi değiliz. Yani aslında bizim herkesten tek bir farkımız var, işimize duyduğumuz saygı.

İş ortağı olmak, sadece işin ticari boyutunu anlamak değil, aynı zamanda o anlayış üzerine harekete geçmek demektir, biraz da cesaret gereklidir.

Dave Ulrich

DİJİTAL
KURUMSALLAŞMANIN DNASINDA VAR.